Legtöbb kategóriába tartozó lapok
Showing below up to 100 results in range #1 to #100.
(előző 100 | következő 100) (20 | 50 | 100 | 250 | 500)
- Magyar-Angol Tannyelvű Gimnázium és Kollégium (4 kategória)
- Balatonalmádi Tenisz Klub 1925 KE (4 kategória)
- Fut a Füred futóverseny (3 kategória)
- XI. századi királyi udvarház maradványai Zircen (3 kategória)
- Nádasdy Tana (3 kategória)
- Pacher János Donát (3 kategória)
- Csoknyai István (3 kategória)
- Vajkai Aurél (3 kategória)
- A balatonfüredi polgári iskola épülete (3 kategória)
- Balatonfüredi kézműves mézeskalács (3 kategória)
- Vörösberényi plébániatemplom (3 kategória)
- Angyalos Boldogasszony Kápolna (3 kategória)
- BYC 1912-1937 (3 kategória)
- Bálint Sándor (3 kategória)
- Az 50 éves Balatonfüredi Radnóti Miklós Általános Iskola (3 kategória)
- Arácsi "pókos kapu" (3 kategória)
- Vajkai Aurél/Bibliográfia (3 kategória)
- Dr. Csizmazia Darab József életműve (3 kategória)
- Magyar boglárka (3 kategória)
- Koczor Pincészet (3 kategória)
- Muskátli Borozó velős pirítósa (3 kategória)
- Kossuth Lajos mellszobra (3 kategória)
- A balatonfüredi református gyülekezet úrasztal terítői (1762) (3 kategória)
- Nepomuki Szent Jánbos szobor (3 kategória)
- Ángyán János (3 kategória)
- Füredgyöngye szőlőfajta (3 kategória)
- Irredenta örökmécses (3 kategória)
- Szent Jobb kápolna (3 kategória)
- Petőfi Sándor mellszobra (3 kategória)
- Gombfoci (3 kategória)
- Szemmelveisz Rezső Rudolf (3 kategória)
- Amberg József (3 kategória)
- Balatonalmádi kőkeresztjei (3 kategória)
- A 18-20. századi balatonfüredi balneológia és balneoterápia (3 kategória)
- Cholnoky Jenő balatoni munkássága és szellemi öröksége (3 kategória)
- Bucsy Balázs (3 kategória)
- Arácsi Koloska patakon lévő Tolnai-vízimalom (3 kategória)
- Egykori Kubicsek-vízimalom épülete (3 kategória)
- A balatonfüredi savanyúvízi fürdőtelep (3 kategória)
- Erődített Református Templom (3 kategória)
- Cserszömörce (3 kategória)
- Füredi Anna-bál (3 kategória)
- Balatonfüred Városért Közalapítvány kiadványai (3 kategória)
- Pukkanó dudafürt (3 kategória)
- Gombás Kúria (3 kategória)
- Ács János (3 kategória)
- Római kori cserépégető kemence (3 kategória)
- Felhősi István (3 kategória)
- Az első dunántúli kőszínház hat dór kőoszlopa (3 kategória)
- Épített kisemlékek, szobrok (3 kategória)
- Arácsi Népház (3 kategória)
- Egykori Siske vagy Bíró Sándor-féle vízimalom épülete (3 kategória)
- Hősi emlékmű (3 kategória)
- Balatonites balatonicus (3 kategória)
- Gróf Széchenyi István szobor (3 kategória)
- Füredi História helytörténeti folyóirat (3 kategória)
- Szent Margit kápolna (3 kategória)
- Balatonfüred a szívbetegek mekkája (3 kategória)
- Figula Pincészet (3 kategória)
- Kézfogás Európa Szoborpark (3 kategória)
- Iparosok, kereskedők Balatonalmádiban 1928 évben kiadott térkép alapján - Első rész (3 kategória)
- Jókai-bableves főzőverseny (3 kategória)
- Dicenty Dezső munkássága (3 kategória)
- Csalló Pálinka (3 kategória)
- Beke Incze Kristóf (3 kategória)
- Épített szakrális kisemlékek (3 kategória)
- 1956-os balatonfüredi zászló (3 kategória)
- Bati János (3 kategória)
- A reformkor balatonfüredi hagyományainak és értékeinek megőrzése, ápolása (3 kategória)
- Nobel-díjasok ligete (3 kategória)
- Kodály Emlékhangverseny (3 kategória)
- Bakos Lajos (3 kategória)
- Barcza Imre (vegyészmérnök, idegenforgalmi szakközgazdász) (3 kategória)
- A balatonalmádi Látványszövöde népművészeti tevékenysége (3 kategória)
- Füredi szénsavas források (3 kategória)
- Szent Mihály templomrom (Papsoka vagy Siskei templomrom) (3 kategória)
- Balatonfüredi Helytörténeti Egyesület (3 kategória)
- Borsi Lőrinc (3 kategória)
- Kékszalag vitorlásverseny (3 kategória)
- Hotel Annabella (3 kategória)
- I. András (3 kategória)
- Holányi Julianna (3 kategória)
- Bognár Zoltán (3 kategória)
- A balatonalmádi Varrótű Tanoda népművészeti tevékenysége (3 kategória)
- Quasimodo költőverseny (3 kategória)
- Hotel Marina (3 kategória)
- Ékes vasvirág (3 kategória)
- Debreczenyi János (3 kategória)
- II. Rákóczi Ferenc mellszobra (3 kategória)
- Baricska csárda (3 kategória)
- Állami Szívkórház (3 kategória)
- Leánykökörcsin (3 kategória)
- Balatonfüredi Panteon (3 kategória)
- Baranyai Lajos (3 kategória)
- Jókai Mór Emlékház (3 kategória)
- Véghely Dezső emlékpad (3 kategória)
- Györgyi Dénes (3 kategória)
- Hernádi László Mihály (3 kategória)
- Pázmány József keramikus életműve (3 kategória)
- Tempevölgy folyóirat (3 kategória)